blog-kulinarny

Extended
Bio

Masz jeden cel – zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i przeczytaj czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

 

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia na mieście jest wybór lokalu, a zamawiając posiłki nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską – ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w knajpach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe lub zakupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

 

Pst… Masz może swój lokal, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli! 

 

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także opisy o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku oraz nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

 

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Your site

http://www.przez-zoladek-do-serca.pl

Copyright ©2021 Caendra, Inc.

Contact Us

Thoughts, suggestions, issues? Send us an email, and we'll get back to you.

Sending

Sign in with Caendra

Forgot password?Sign up

Forgot your details?